Created with Sketch.

Індійська поліція звинувачує щурів у зникненні 500 кг канабісу

08.12.2022, 12:28
Фото: google

На півночі Індії щурів звинуватили в тому, що вони з'їли канабіс, що зберігався на поліцейських складах.

«Щури — маленькі тварини, і вони не бояться поліції», — зазначив суд у місті Матхура, штат Уттар-Прадеш, почувши, що місцева поліція не змогла надати майже 200 кілограмів конфіскованого канабісу, який мав бути використаний. як доказ у недавній справі, повідомляє CNN.

У судових документах говориться, що поліцію попросили надати 386 кілограмів канабісу, але прокуратура повідомила суду, що понад 700 кілограмів марихуани, які зберігаються на різних станціях у Матхурі, можуть постраждати від нашестя щурів.

Суддя, який розглядав справу, посилався на те, що поліція Матхури звинуватила гризунів у знищенні понад 500 кілограмів канабісу, який був вилучений у різних випадках і зберігався в міській поліцейській дільниці Шергарха та шосе. Потім суд визначив інструкції для поліції щодо продажу канабісу на аукціоні або утилізації.

А тим часом "Останній Бастіон" нагадує читачам, що в Україні щур з місцевої прокуратури Києва №1 з'їв понад 8 кілограмів золота. Наразі його гастрономічні вподобання вивчають НАБУ та САП.

Читайте також
Де живуть найщасливіші щури у світі?
Життя
Медики з'ясували причини появи маніакальності у дітей
Життя
Без мобільного інтернету люди стають щасливішими — науковці
Життя
Меган Маркл звинувачено у крадіжці герба іспанського містечка
Життя
«Останній Бастіон» вітає українців із Днем Державного Герба
Життя
Індійський школяр встановив одразу 6 нових світових рекордів
Життя