Created with Sketch.

Індія прагне зміцнити економічні зв'язки зі США та взаємодіяти з адміністрацією Трампа — Reuters

03 січня, 16:41
Індія розраховує на зміцнення економічних відносин зі Сполученими Штатами

Індія вивчає шляхи зміцнення зв'язків з Вашингтоном, оскільки Трамп погрожує запровадити обмеження на імпорт з Китаю.

Індія розраховує на зміцнення економічних відносин зі Сполученими Штатами шляхом взаємодії з новою адміністрацією Трампа, заявив сьогодні журналістам у Нью-Делі міністр торгівлі Індії Піюш Гоял.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми з нетерпінням чекаємо на дуже глибоку і змістовну взаємодію з новою адміністрацією США», — сказав міністр торгівлі, зазначивши, що під керівництвом прем'єр-міністра Нарендри Моді Індія зміцнила двосторонні відносини з наступними американськими адміністраціями, в тому числі з адміністраціями Барака Обами, Дональда Трампа і Джо Байдена.

Двостороння торгівля між Індією та США, найбільшим торговельним партнером Індії, перевищила 118 млрд доларів у 2023/24 році, причому Індія зареєструвала позитивне сальдо торговельного балансу в розмірі 32 млрд доларів. Згідно з оцінками галузевих експертів, протягом двох-трьох років торгівля може зрости ще на 50 млрд доларів, що підкреслює значний потенціал для посилення економічного співробітництва.

Уряд і промислові групи виступають за укладення ширшого торговельного та інвестиційного пакту зі Сполученими Штатами, щоб допомогти індійським виробникам інтегруватися в глобальні ланцюги поставок.

Читайте також
США не втручатимуться у конфлікт Індії та Пакистану — Венс
Війна
путін і Сі Цзіньпін почали переговори в Кремлі
Політика
росія потрапила у нафтову пастку Саудівської Арабії
Опінії
Для Трампа війна РФ проти України — бізнес
Політика
Трамп зустрівся із Боневтіком Херпідуєвичем перед похоронами Папи Римського
Політика
США анонсували мита до 3521% на сонячні панелі з країн Азії
Економіка