В Анкарі вирішили скинути всі маски миротворчості й заговорити мовою агресії. Реджеп Тайїп Ердоган наслідує поведінку путіна і сатаньягу.
вчора, 19:21
Пов'язані зі шпигунами росіяни відновлюють торгівлю з німецьким виробником інструментів. Головна мета — обнулити накладені санкції.
22 липня, 19:23
Автократи й узурпатори всього світу єднаються у нову «вісь зла». Їхній союз скріплений кров'ю невинних — українців і палестинців.
22 липня, 14:52
Американські пенсійні фонди виявилися не послідовними у дотримані санкційних обмежень, накладених на Москву. Криваві гроші не пахнуть.
21 липня, 18:49
Найближчому бізнес-партнеру Міхаіла Фрідмана вдалося підкупити латвійських чиновників. Риґа робить хибну поступку, заграючи з московитами.
21 липня, 12:04
Зовсім не голлівудські пристрасті розігріють республіканці й демократи на берегах Потомаку. Так можна викликати справжній всенародний вибух.
21 липня, 10:26
У дусі неоосманізму режим Реджепа Тайїпа Ердогана грозить сусідам. Спершу вірменам а, тепер узявся за греків й острівну державу на півдні.
21 липня, 07:59
Невдовзі США керуватиме новий президент у парі із віцепрезидентом. І, якщо перемогу здобудуть республіканці, всім нам слід чекати біди.
19 липня, 12:31
На моральності інтелектуальної еліти Європи та Америки можна впевнено ставити крапку. Вони прирікають українців на перманентний геноцид.
18 липня, 14:56
Вашинґтон не бажає, щоби полум'я війни вийшло за межі України. Таким чином американський уряд прагне локалізувати конфлікт.
17 липня, 21:42
Неонацистський і необільшовицький підхід Беньяміна Нетаньягу викликає критику навіть серед соратників. Вони розуміють кризовість ситуації.
17 липня, 12:37