Created with Sketch.

Іран назвав перші непрямі переговори зі США «гарним стартом», — Bloomberg

07 лютого, 06:21

Іран назвав переговори зі США «гарним стартом».

У Тегерані позитивно оцінили перший раунд непрямих переговорів зі Сполученими Штатами, який відбувся в Омані та був присвячений зниженню напруженості між сторонами. За даними агентства, діалог було визнано конструктивним, а учасники домовилися про продовження контактів за посередництва Оману.

Про це повідомляє Bloomberg.

Іран підкреслює, що готовий обговорювати виключно питання, пов’язані з ядерною програмою та зняттям санкцій. Водночас Вашингтон наполягає на розширенні порядку денного переговорів, включаючи регіональну безпеку та інші спірні теми, що може ускладнити подальший процес.
 

Читайте також
Сини Трампа отримали частку в казахстанському проєкті з видобутку вольфраму
Світ
Axios: Європейські лідери не вірять у готовність Трампа тиснути на путіна, попри заяви на саміті G7
Політика
Іран закликав країни Перської затоки відмовитися від співпраці зі США
Війна
Фон дер Ляєн відвідає Вірменію, щоб підтримати проєвропейський курс країни
Політика
Ціни на нафту Brent впали нижче 80 доларів після завершення перемовин між США та Іраном
Політика
Стратегічна катастрофа для «Ізраїлю»
Політика