Іран закликав країни Перської затоки «віддалитися» від США.
«Ми попереджаємо лідерів держав Ради співробітництва арабських країн Затоки: ставка на американський сценарій обернеться для вас втратою стабільності та безпеки. Ви вже переконалися, що американські військові бази на ваших територіях замість захисту перетворилися на джерело загрози.
Ракетний потенціал, можливості наших дронів та контроль над Ормузькою протокою — це важливі червоні лінії Ірану. Єдиний спосіб забезпечити безпеку регіону — дистанціюватися від Сполучених Штатів», — написав у Х голова комісії з національної безпеки іранського парламенту Ібрагім Азізі.