Там нібито 21 українець.
В Ірані стверджують, ніби змогли знищити склад «українських систем протидії дронам у Дубаї».
Про це заявив речник Центрального штабу «Хатам аль-Анбія» Ібрагім Зольфагарі, пише Fars — агентство, пов’язане з Корпусом вартових ісламської революції (КВІР).
За його словами, під ударом опинився склад систем протидії дронам, які були частиною допомоги для військових США і належали Україні. На об’єкті буцімто перебував 21 громадянин України — про їхню долю, каже Зольфагарі, нічого невідомо.
Зазначимо, Україна відправляла своїх військових експертів в низку країн Близького Сходу, зокрема в ОАЕ. Нещодавно Володимир Зеленський показував відео зустрічі з ними.
За його словами, українські експерти вже провели зустрічі з представниками Сил безпеки й оборони ОАЕ і напрацювали «чітке розуміння того, як можна зміцнити систему захисту неба та критичної інфраструктури в Еміратах, інтегрувавши український досвід».
Раніше голова парламентського комітету національної безпеки Ірану Ібрагім Азізі пригрозив Україні ударами, заявивши, ніби Україна допомагає «Ізраїлю» безпілотниками, «фактично втягнувшись у війну».