Created with Sketch.

Йде легенда

28 лютого, 15:01

Microsoft визначилася з термінами закриття Skype

Microsoft може закрити месенджер Skype у травні 2025 року. Користувачів планують перевести на іншу платформу — Teams.

Про це пише портал XDA Developers, який спеціалізується на розробці програмного забезпечення.

За даними порталу, інформація про потенційне припинення роботи Skype з'явилася в його версії для розробників. Там також вказано, що заміною Skype має стати Teams.  

Крім того, в останній версії попереднього перегляду Skype для Windows є повідомлення, у якому йдеться про закриття месенджера. Користувачів закликають переходити спілкуватися до Teams.

«З травня Skype більше не буде доступним. Продовжуйте телефонувати та спілкуватися в Teams», — повідомляють користувачам. Після цього вказують, що певна кількість «ваших друзів уже перейшла на Teams безплатно».

Teams — це корпоративний месенджер. Microsoft запустила цю платформу для співпраці ще у 2017 році. Teams є одним із найпопулярніших у своєму сегменті, його вважають єдиним конкурентом для Slack.

Більше про Skype

Skype вперше запустили ще у 2003 році. Компанія Microsoft придбала його у 2011 році. Через кілька років після цього вона припинила роботу деяких зі своїх внутрішніх комунікаційних продуктів, як-от Windows Live Messenger, а потім, у 2015 році, фірма спробувала інтегрувати Skype у Windows 10.

Skype не зміг конкурувати з іншими сервісами, як-от FaceTime, чи аналогами від Google. Станом на початок 2025 року Skype не входив навіть до десятки найпопулярніших месенджерів. За даними порталу EnterpriseAppsToday, він має лише 40 млн активних користувачів на місяць проти 850 млн у SnapChat, 950 млн у Telegram та 2 млрд у WhatsApp.

Читайте також
Як Ілон Маск зробив електрику у 24 рази дешевшою
Опінії
Маск презентував Grok 4: новий рівень штучного інтелекту та суперінтелекту у науці
Опінії
Дрони-лісники: як у Нідерландах автоматизували відновлення лісів
Життя
Amazon запустила другу партію супутників Kuiper, посилюючи конкуренцію зі Starlink Маска
Світ
Нейротренування штучного інтелекту прискорюють навчання й адаптацію людини
Життя
Штучний інтелект дозволить «колонізувати галактику» — Google
Життя