Created with Sketch.

Канцлер Німеччини розкритикував «план перемоги» Зеленського

18.10.2024, 17:00

Олаф Шольц заявив, що блокуватиме швидке запрошення України до НАТО

Німецький канцлер Олаф Шольц відкинув ключові пункти плану перемоги Володимира Зеленського через побоювання подальшої ескалації війни.

Про це повідомляє Bild. 

Федеральний канцлер Німеччини виступив із критикою плану перемоги, який  Зеленський презентував на саміту ЄС у Брюсселі.

Шольц хвилюється, щоб війна між росією та Україною не перетворилася на війну між росією і НАТО. Він заявив, що ніщо не змінить його рішення відмовити Києву в постачанні крилатих ракет Taurus.

«Я не вважаю такі поставки правильними, і так воно і залишиться», – сказав Шольц.

Також канцлер Німеччини має намір блокувати швидке запрошення України в НАТО. Він послався на резолюції останнього саміту НАТО у Вашингтоні, коли альянс так і не схилився на користь запрошення (проти цього виступали США і Німеччина).

У резолюції наголошувалося, що запрошення до НАТО може відбутися тільки після того, як на це дадуть згоду всі союзники і будуть виконані всі умови прийому. До таких умов належать реформи в галузі демократії, економіки та сфери безпеки.

Читайте також
Трамп встановив найнижчий ліміт біженців в історії США
Політика
Польща не скасовуватиме заборону на агроекспорт з України
Політика
Німеччина зважується на важливий крок щодо активів «Роснафти» — Reuters
Полтава
Батько Ілона Маска заявив, що хотів би отримати російське громадянство
Політика
Вашингтон скасував санкції проти Додіка
Політика
Reuters: Дохід сім'ї Трампа зріс у 17 разів на продажу криптоактивів за пів року
Політика