Не можна казати, що європейці мудаки через те, що певна група людей, що відстоює свої інтереси, блокує кордон України.
23 листопада, 15:45
Ідейний соратник Марин ле Пен і Віктора Орбана Ґерт Вілдерс святкує перемогу. Його популістська політична сила здобула першість на виборах.
23 листопада, 10:01
У Брюсселі та Страсбурзі все ще ніяк не зрозуміють, що російська агресія має глобальний, а не локальний масштаб. Україна мусить бути у НАТО!
22 листопада, 15:25
Температура поверхні та атмосфери нашої планети перевищила показники доіндустріального рівня. Це вперше в історії спостережень.
21 листопада, 20:29
Ніхто й ніколи у XXI столітті не платив такої ціни за свою свободу, як українці. Ми втратили Небесну сотню на Майдані, ще тисячі у війни.
21 листопада, 16:37
Національна меншина, яка мешкає на Закарпатті, свідомо використовується Будапештом проти Києва і Брюсселя. Ці ігри на руку Москві.
20 листопада, 20:54
Як і прогнозував «Останній Бастіон», Кремль повернувся до тактики гібридної війни проти західних сусідів. Фінляндію випробовують нелегалами.
15 листопада, 18:17
Європейський Союз не має достатньо потужностей та людського потенціалу для того, щоб виконати обіцянку про поставку артснарядів ЗСУ.
11 листопада, 19:50
Фінляндія має підтримувати євроатлантичні прямування українців. Причина очевидна — Україна заслуговує бути частиною вільної Європи.
10 листопада, 17:41