Created with Sketch.

«Карпати» знов програли в футбол. «Ворскла» здобула впевнену перемогу в «зелено-білому» дербі

23.07.2017, 17:51

4 голи, два голи+паси, напівіспанські «Карпати» – така формула успіху полтавської «Ворскли» на стадіоні «Україна» у Львові, пише прес-служба полтавської команди.

«Карпати» 1:3 «Ворскла»
Голи:
Рібас, 17 - Коломоєць, 5, Шарпар, 49, Одарюк, 90+1.

«Карпати»: Мисак, Нестеров, Перейра, Мірошніченко, Осман (Лобай, 79), Аркес, Кльоц, Голодюк (Карраскаль, 58), Худоб’як (к), Чачуа (Дебелко, 62), Рібас.
Запасні: Підківка, Гуцуляк, Бусько, Ткачук.
Тренер: Серхіо Наварро.

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Скляр, Кадимян, (Одарюк, 73), Кулач (Кравченко, 59), Шарпар, Чеснаков (к), Матвієнко, Коломоєць (Загорулько, 83), Даллку, Ребенок.
Запасні: Ткаченко, Остапенко, Ткачук, Сапай.
Тренер: Василь Сачко.

Попередження: Чеснаков, 14, Шарпар, 62, Скляр, 80, Одарюк, 85 – Перейра, 65.

«Ворскла» розпочала голом. Сьогоднішній іменинник Ребенок навісив зі штрафного, Шарпар на дальній стійці спрямував м’яча паралельно лінії воріт, де Коломоєць вколотив футбольний снаряд у сітку.

У якості лідера полтавці були хвилин десять. Худоб’як прострілив з правого флангу на ногу Рібасу, і той відновив рівновагу у поєдинку – 1:1.

На початку другого тайму Шарпар у центрі обікрав Аркеса, таким чином, він організував атаку чотири в два. В’ячеслав пройшов центром віддав на Коломойця, отримав пас у відповідь і влучно пробив по воротах – 1:2.

Під час розіграшу третього голу «Ворскли» Ребенок дав на хід Шарпару, 11 номер «Ворскли» несподівано для багатьох (а головне – для захисту «Карпат») рвонув на цей пас і прострілив у центр. А там Одарюк з другої спроби (перший удар відбив Мисак) невідпорно пробив по воротах – 1:3. Таким чином, маємо впевнену перемогу «Ворскли», три бали в «турнірку» і три бали Шарпара за хокейною системою гол+пас.