Created with Sketch.

Кеті Перрі показала свою подорож у космос: після повернення цілувала землю

15 квітня, 18:03

Попспівачка Кеті Перрі разом із ще п’ятьма жінками успішно повернулася на Землю після польоту у космос на ракеті компанії Blue Origin.

На своїй сторінці в Instagram зірка поділилася відео, яке зняли на борту ракети. На кадрах видно жіночий екіпаж у невагомості та вид на Місяць з космосу. 

«Одного разу, коли ти подорослішаєш, ти все одно дивитимешся вгору з подивом? Ця неймовірна подорож все ще триває», — написала Кеті Перрі та подякувала Blue Origin і своїм «космічним сестрам».

Після повернення на Землю, одна з учасниць польоту — телеведуча американського CBS Ґейл Кінг — заявила, що головним моментом польоту стало те, що попзірка заспівала What a Wonderful World джазового музиканта Луї Армстронга, передає BBC.

Сама ж Перрі розповіла, що почувається «надзвичайно пов’язаною з життям» і «пов’язаною з коханням». Коли вона вийшла з капсули, що повернула туристок додому, то поцілувала землю і підняла в небо ромашку, яку брала із собою у подорож.

Політ тривав близько 11 хвилин і підняв шістьох жінок на висоту понад 100 км над Землею,.

Ця місія NS-31 стала вже 11-м туристичним польотом Blue Origin. Зі стартового майданчика в Західному Техасі в космос злетіли:

Нагадаємо, Blue Origin підіймає космічних туристів на висоту близько 105 кілометрів над Землею, перетинаючи так звану лінію Кармана — умовну межу, з якої, як вважається, починається космос. Після кількох хвилин невагомості у космосі капсула з екіпажем приземлюється в пустелі в Техасі, а сама ракета-носій — на посадковий майданчик.

Космічний корабель повністю автономний і не потребує пілотів, сам екіпаж не керуватиме апаратом вручну.

Читайте також
рф може запропонувати Ілону Маску власну АЕС для його місії на Марсі — Reuters
Світ
Черговий тестовий запуск Starship знову закінчився вибухом корабля
Світ
Маск відрядить роботів із ШІ на Марс, а міг би росіян
Світ
Що відомо про першу міжнародну космічну місячну станцію Gateway
Життя
Астероїд «вбивця міст» має шанс 1 до 83 врізатися в Землю у 2032 році, — повідомляє NASA
Життя
Космічний апарат Blue Ghost зафільмував Землю з орбіти
Життя