Created with Sketch.

Кислиця розкритикував ООН: Голосують за Міжнародний день коня

04.06.2025, 09:43

Резолюцію про відзначення Міжнародного дня коней висунула Монголія.

Перший заступник міністра закордонних справ та колишній представник України в ООН Сергій Кислиця розкритикував Генеральну асамблею Організації Об’єднаних Націй після того, як там вирішили проголосувати за Міжнародний день коня.

Про це він написав на своїй сторінці в Х.

Так, український дипломат іронічно навів рядки з твору Михайла Коцюбинського «Коні не винні» і додав, цей вислів — це про «лицемірне небажання бачити дійсних винуватців, знімати вину з винних», натякнувши, що таке рішення не є нагальним з-поміж інших питань.

За словами Кислиці, резолюцію про відзначення Міжнародного дня коней висунула Монголія. Посадовець пригадав, що саме Монголія порушила Римський статут, коли не арештувала главу рф володимира путіна у вересні 2024 року під час його візиту.

Кислиця також заявив, що запропонує підрозділам Міністерства закордонних справ, які ведуть питання ООН, «уточнити наші підходи щодо підтримки подібних ініціатив у майбутньому».

Дипломат також закликав не утверджувати імідж ООН як «нерелевантної до свого первинного мандату організації».

Читайте також
Мелоні розкритикувала Трампа через нападки на Папу Римського
Політика
Ціни на нафту злетіли після заяви Трампа про блокаду Ормузької протоки
Економіка
Очільник армії Уганди вимагає в Туреччини $1 млрд та «найгарнішу жінку за дружину»
Політика
Венс заявив, що США не досягли угоди з Іраном
Війна
Кремль кинув спецслужби на допомогу Орбану, – The Insider
Політика
Макс Блюменталь: «Ізраїль» захопив Білий дім
Політика