«Зараз багато говорять про те, як за три місяці озолотився Махніцький, прийшовши на посаду генпрокурора, і, мабуть, озолотив своїх однопартійців.
Компетентні круги оцінюють доходи Махніцького за ці три місяці в 300 млн доларів. Особисто я цю цифру сприймаю як абсолютно реальну.
Я добре знаю цю систему і можу впевнено заявити, що прокуратура - була і є найбільш корумпованим органом. Весь рівень корупції в країні встановлюється рівнем продажності генпрокурора.
Пшонка монтував собі в будинок золоті вимикачі, Махніцький говорять купив Хайят. Яхти, автомобілі, розкішні будинки - це сенс їхньої роботи.
На Дніпропетровщині на посаді прокурора сидить ставленик Махніцького та Баганця - дехто Федик. Цей покидьок заробляє гроші з наркоторговців, причому глибина цинізму при цьому полягає в тому, що він при кожному зручному випадку згадує Небесну Сотню і щонеділі ходить до церкви. Але при цьому не гребує брати гроші і з конвертаторів, і з усіх, кому не лінь.
Я офіційно звернувся вже до нинішнього генпрокурора Яреми із заявою про злочини прокурора Дніпропетровської області. Із заявою про те, що прокурор отримує дохід з наркоторговців.
Навіть заява про злочин прокурора, написана на бланку Дніпропетровської ОДА, так і не було зареєстровано в генеральній прокуратурі як заява про злочин. Її просто «розписали» на якісь-то відділи і розглядають за процедурою закону про звернення громадян.
Сьогодні по скарзі однієї громадської організації суд визнав незаконною відмову в реєстрації злочину, вчиненого прокурором області.
Але їм і далі на все начхати. Швидше за все, вже підбирають у свої нові палаци золоті вимикачі.
В цей вівторок в Адміністрації Президента була нарада з приводу ідентифікації невпізнаних тіл з АТО.
В запрошенні було написано, що на нараді буде присутній заступник генпрокурора, але жоден заступник так і не прийшов.
Вони прислали заступника начальника якогось департаменту.
Мабуть у них є справи важливіші.
До чого я все це. До того, що с***м все одно прийде кінець.
Злодії, які крадуть на кістках і на крові, спіть і бійтеся. Сміттєвий ящик здасться для вас теплим і комфортним місцем, але боюся, що туди золоті вимикачі встановити не вийде. Думаю, що сміттєвим баком ці скоти невідіб'ються.
Я вже колись писав за минулої влади, що прокурори не зміняться поки на кількох деревах навпроти прокуратури не висітимуть деякі з їхніх колег.
Зараз це теж актуально.
Покидьки у прокурорській формі, які крадуть під державний гімн, біжіть. Ваш час приходить», - Святослав Олійник на своїй сторінці у Facebook.
Нещодавно в ЗМІ промайнула новина, що керівником Головного департаменту з питань діяльності правоохоронних органів та протидії корупції Адміністрації президента буде призначений Віктор Войцишен, який за часів Віктора Януковича обіймав посаду заступника генпрокурора України.
Інформацію про призначення розповсюдило видання «ГОРДОН» з посиланням на джерело в АП.
«Войцишен проходить стажування, але де-факто вже виконує обов'язки, відповідно, підписує внутрішні документи і має вивіску на дверях кабінету», - повідомляє джерело.
За його словами, колишній заступник Віктора Пшонки з'явився на Банковій на початку цього тижня і зараз «вже фактично призначений».
Співрозмовнику «ГОРДОН» невідомо, хто лобіював призначення Войцишена в АП, однак, за його інформацією, колишній заступник генпрокурора точно зустрічався з президентом Петром Порошенко.
Разом з Войцишеним на роботу до департаменту з питань правоохоронних органів перейдуть ще 14 діючих співробітників Генпрокуратури.
«На сьогоднішній момент з Адміністрації президента в ГПУ відправлений запит щодо спецперевірки цих людей з подальшим їх переведенням у цей структурний підрозділ адміністрації. Всі вони - люди Войцишена», - йдеться у повідомлені.
Основні напрямки роботи департаменту, який очолить Войцишен, - погодження призначення всіх керівних кадрів в органи правопорядку та боротьба з корупцією.
До свого призначення в АП Войцишен працював прокурором Вінниці (2003-2005), прокурором Полтавської області (2005-2010), а з листопада 2010 року по лютий 2014 обіймав посаду заступника генпрокурора Пшонки і курирував головне слідче управління ГПУ. Отже, відповідно до ст. 3 п. 1 підп. 3 прийнятого 16 вересня Верховною Радою закону «Про очищення влади», він підпадає під люстрацію (протягом 10 років не може обіймати посади в органах державної влади, крім виборних).
«Що стосується люстрації (Войцишена. - Ред.), Це не обговорювалося. Більш того, закон про люстрацію ще не існує як такий. Тобто депутати проголосували за назву. Що буде в кінцевій редакції, не знає ніхто. Йдуть консультації щодо кінцевого змісту цього документа. Редакція, яка є проектом і викладена на сайті Верховної Ради, не остаточна. Очевидно, що вони будуть намагатися будь-яким способом обійти обмеження, які є в оприлюдненому варіанті», - зазначив співрозмовник.
Джерело видання підкреслює, що призначення глав департаментів Адміністрації носять секретний характер і не афішуються.