Created with Sketch.

Куди сховався ексміністр Олексій Яйцюк?

28.05.2024, 09:06

Чому досі не мобілізований до лав ЗСУ сержант запасу Олексій Рєзніков?

Я, канєшна, діка ізвіняюсь, але цікаво довідатись – а чому досі не мобілізований до лав ЗСУ сержант запасу Олексій Рєзніков?

Здається, жодним законом бронь для професійних громадських активістів (а Олексій Юрійович нині нужденно працює в громадській організації з пишномовною назвою «Український інститут майбутнього») не встановлена: подивіться, як служать призвані за мобілізацією професійні громадські активісти Шабунін і Шерембей – аж гай шумить.

До досягнення граничного віку перебування на військовій службі екс-міністру ще чекати два роки. Неповнолітніх дітей в необхідній кількості в нього, начебто, немає.

Тож цікаво – чому він досі не записався в Третю штурмову?

Відомий журналіст, публіцист і блогер, який прославився своїми журналістськими розслідуваннями і гучними політичними статтями.

Читайте також
Колишнього українського міністра намагалися викрасти на Кіпрі
Кримінал
Рекет під прикриттям Мінсоцполітики
Політика
Поки країна воює — Сонечко сяє: мільйони в деклараціях Пишного
Опінії
Від премій Коболєву до 106 мільйонів доходів Чернишова
Політика
«Зарплати в окупації»: чиновники з Голої Пристані отримують по 97 тисяч гривень
Політика
Злочини феодалів Козицьких
Політика