У зв'язку з широкомасштабною воєнною агресією проти України та мобілізацією з РФ втікають сотні тисяч кваліфікованих кадрів.
21 листопада, 18:12
Сотні загиблих чоловіків, які покірно пішли на заклання в український ґрунт заради забаганок бункерного діда, не повернуться додому в РФ.
06 листопада, 09:12
Спершу одиниці та десятки, тепер уже сотні, а невдовзі – тисячі щойно мобілізованих чоловіків РФ назавжди зникнуть в українському чорноземі.
04 листопада, 09:12
Таджики розпочали сезон полювання на росіян у РФ. Дарма, що це лише одиничний випадок на одному військових полігонів поблизу Білгорода.
17 жовтня, 07:00
Російських свиней зі Сходу наші захисники вже добре відварили в Ізюмському та Лиманському казанах. На черзі – північні сусіди...
15 жовтня, 18:14
Наразі немає ознак отримання російськими окупантами достатнього наступального потенціалу, аби здобути значні успіхи у майбутньому.
15 жовтня, 07:50
Виконавці забаганок прокремлівського і проіранського диктатора Сирії Башара аль-Асада стали перегноєм для українського чорнозему.
10 жовтня, 09:12
Чисельна бронетехніка противника не справляється ні з вогневою підтримкою своїх солдатів, ні з їхньою евакуацією. Фіаско РФ не за горами.
30 вересня, 18:45
Попри перебування у складі Північноатлантичного альянсу скандинавська монархія грає з вогнем, дозволяючи громадянам РФ перетинати кордон.
30 вересня, 09:18
Ресурсна федерація московії під проводом кремлівського бункерного щура Владіміра Путіна знаходиться на межі повноцінного краху.
29 вересня, 07:00
Певно, що мокшанам, удмуртам та іншим слід переймати досвід фінів і перестати плазувати перед імперією поки їх не могилізували на фронті.
28 вересня, 18:36