Created with Sketch.

Лікаря Машівської ЦРЛ влада хоче залишити без оселі?

15.10.2015, 09:12

У рамках нашої рубрики "Вільна трибуна" пані Віта Сакуляк, яка працює в Машівській ЦРЛ лікарем-педіатром та заступником Головного лікаря ЦПМСД, а зараз перебуває в декретній відпустці, писала, що влада вчергове намагається підселити людину в одну з кімнат квартири, наданій Віті Сакуляк як молодому медпрацівнику, якого за розподілом, працевлаштували в сільську місцевість. 

Одразу після цього нам написав Головний лікар Машівської ЦРЛ Краєвський Г.М., який наводить аргументи та відстоює точку зору, що приміщення, у якому проживає Віта Сакуляк із сім'єю - є приміщенням Машівської ЦРЛ, а не гуртожитком сімейного типу, тому влада в праві підселити в одну з кімнат до помешкання сім'ї іншу людину - теж молодого лікаря.

Статті можна прочитати за посиланнями:

http://bit.ly/1RDYyNe

http://bit.ly/1LOcRd1

Хто винен у ситуації, що склалася навколо житла працівників Машівської ЦРЛ? Адже ключі від помешкання молодій лікарці видавав колишній голова Полтавської ОДА О. Удовіченко, а за надане житло Віта Сакуляк сплачує кошти за комунальні послуги, чому є підтвердження.

Натомість, Головний лікар Машівської ЦРЛ, нагадаємо, зазначав у зверненні до "Останнього Бастіону" (друге посилання вгорі), що Сакуляк В.В. систематично не відшкодовує Машівській ЦРЛ кошти затрачені на комунальні послуги, про що не одноразово їй направлялися претензії у письмовій формі. 

То чим вирішиться епопея з помешканням для медпрацівнків? 

Коли свою увагу на проблему, що склалася в Машівській ЦРЛ з житлом для молодих лікарів, зверне Директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак і голова Полтавської ОДА Валерій Головко й відреагують на неї?

Далі буде...


Читайте також
Полтава гастрономічна. Частина четверта
Полтава
Полтава гастрономічна. Частина третя
Полтава
ДІЯ відзначила чемпіонів України
Полтава
Полтава гастрономічна. Частина друга
Полтава
Лицарі сили та килиму
Полтава
Полтавські чемпіони продовжують боротьбу
Полтава