Created with Sketch.

Литва передала Україні ЗРК Stinger

13.02.2022, 18:15

Сьогодні Україна отримала від Литви переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger та іншу військову амуніцію.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«12−13 лютого до України доправлялась військова допомога від Литви. До Києва прибули ЗРК Stinger та інша військова амуніція», — написав Резніков.

Міністр оборони України висловив подяку Уряду Литви, всьому литовському народу та особисто великому другу України Міністру національної оборони Литовської Республіки Арвідасу Анушаускасу за допомогу!

"Українсько-литовські відносини дуже тісні і тривають багато століть. Сучасна історія твориться так само спільно і по-родинному. Я ціную нашу багатовікову дружбу та міцну підтримку один одного!", - зазначив Олексій Резніков

Розвантаження ЗРК Stinger в Борисполі
Розвантаження ЗРК Stinger в Борисполі

Довідково:

Stinger — переносний зенітно-ракетний комплекс класу «земля-повітря», розроблений американською компанією General Dynamics. Він призначений для ураження вертольотів і літаків противника, що низько летять, на зустрічних і навздогінних курсах під час природних і штучних теплових перешкод.

Читайте також
США затримують постачання ракет Tomahawk для Японії через війну з Іраном
Світ
Мікродрон із дитячого кораблика: у В'єтнамі показали «революційну» розробку
Війна
Німеччина хоче придбати ракети Tomahawk у США, попри суперечки між Трампом та Мерцом
Політика
Перша власна міжконтинентальна ракета
Світ
Reuters: Через війну в Ірані США можуть затримати поставки зброї європейським союзникам
Війна
Фінляндія перевірить, чи надходить Україні зброя, оплачена Європою за програмою PURL
Війна