Created with Sketch.

Лякають українську авіацію: ЗС рф встановлюють макети радянських ракет на «Шахеди»

31 березня, 14:45

Російські війська почали встановлювати макети ракет Р-60 на «Шахедах», які запускають по території України.

Також росіяни мають на меті привернути увагу перехоплювачів «Шахедів», повідомив Сергій «Флеш» Бескрестнов.

«Ворог почав встановлювати макети ракет Р-60 на «Шахедах». Ціль — налякати нашу авіацію та привернути увагу перехоплювачів», — написав «Флеш».

Він уточнив, що українська авіація знає, як реагувати на такі дії.

«А ось підрозділів перехоплювачів у нас багато в різних родах військ і відомствах, і, звичайно, всі намагатимуться знищити таку «важливу» ціль, не зважаючи на ресурси. На це і розраховує ворог», — пояснив «Флеш».

Він також підкреслив, що варто подумати, за якими ознаками можна відрізнити «Шахед» із фальшивими ракетами від справжньої радянської керованої ракети ближнього бою класу «повітря — повітря», якою і є Р-60.

Читайте також
Лавров повідомив Рубіо, що росія «приступає до ударів по об'єктам у Києві»
Війна
На Київщині ліквідували пожежу площею 10 тисяч квадратних метрів
Війна
Під ударом — промисловість Полтавської області
Війна
З’явилося відео ймовірного удару по Білій Церкві
Війна
Посольство Сполучених Штатів у Києві попередило про загрозу масштабної атаки протягом доби
Війна
Війська рф уночі атакували китайське судно у водах України
Війна