Created with Sketch.

Любов до Сивочолого Гетьмана знищує залишки розуму

26.07.2021, 11:15

Партійний рупор «Європейської солідарності» не визнає ані історичних дат, ані здорового глузду, натомість «помніт і гордітся»

Любов до Сивочолого Гетьмана знищує залишки розуму – це вкотре довело видання «Главком», розмістивши 26 липня 2021 року повідомлення про святкування Дня парашутиста.  Взагалі-то День парашутиста – 26 грудня. Саме 26 грудня 1783 року Луї-Себастьян Ленорман першим в історії людства стрибнув з парашутом з вежі обсерваторії Монпельє і саме цей день святкується в усьому світі. Але партійний рупор «Європейської солідарності» не визнає ані історичних дат, ані здорового глузду, натомість «помніт і гордітся». Як пояснив «Главком», святкувати День парашутиста треба саме 26 липня на честь того, що 26 липня 1930 року під Воронежем сталінські соколи під проводом Бориса Мухортова здійснили серію стрибків во славу радянської батьківщини й товариша Сталіна.

Не думаю, що в штабі «Європейської солідарності» чи у виданні «Главком», де бездумно повторюють вигадки радянської пропаганди, знають, хто такий Мухортов, згадку про якого не містить навіть Вікіпедія. Насправді, цими стрибками керував Леонід Мінов, але оскільки він у 1940 році був засуджений до 15 років позбавлення волі, у ЦК ВКП(б), вигадуючи радянський «день парашутиста», назвала керівником стрибків льотчика Мухортова...

Я не втримався й поцікавився в редакції «Главкому», яке все це має відношення до України й з якого дива ми маємо святкувати якісь парашутні стрибки під Воронежом?

Отримав вичерпну відповідь – що про «день парашутиста» написано на сайті Харківського аероклубу ім. Гризодубової і це для «Главкому» істина в останній інстанції.

У зв’язку з цим я прошу Viktor Shlinchak не ганьбити ані себе, ані «Європейську солідарність» і зняти з сайту «Главком» повідомлення про «день парашутиста». Що ж стосується так званого «Харківського аероклубу ім. Гризобудової», то це – колишній аеродром радянського Добровільного товариства сприяння армії авіації та флоту, який був у 1991 році захоплений рейдерами і куди досі не може потрапити Фонд державного майна України, щоби взяти цей об’єкт на баланс. Зараз я публікую серіал про те, як в Україні розкрадалось майно ДТСААФ, вже вийшло чотири частини, невдовзі буде продовження:

Тож було б краще, якби «Главком» розповів про те, як рейдери захопили аеродром «Коротич», де розташований оцей самий «Харківський аероклуб ім.Гризобудової», замість того, щоби поширювати вигадки ідеологічного відділу ЦК ВКП(б).

Відомий журналіст, публіцист і блогер, який прославився своїми журналістськими розслідуваннями і гучними політичними статтями.

Читайте також
Голлівуд би плакав, або як Гізо Углава пішов проти НАБУ
Опінії
Під рубрикою «По слідах наших виступів».
Опінії
Продовжую розповідь про творчі успіхи нашого незабутнього Юрія Віталійовича.
Опінії
"Бойові звитяги" Юрія Луценка
Опінії
Фотофакт: російські окупанти благають ЗСУ здаватися у полон
Війна
На росії замість мобілізованого солдата родині видають барана
Війна