Created with Sketch.

Мамай пообіцяв завершити ремонт підземних переходів менш ніж за 6 років

03.09.2018, 15:54

Під час урочистої посвяти студентів Української медичної стоматологічної академії, яка проходила у ПД «Листопад», міський голова Полтави пообіцяв завершити ремонт підземних переходів менш ніж за 6 років.

Як стало відомо, цього року син Олександра Мамая вступив до Української медичної стоматологічної академії. Звісно ж, очільник міста не міг залишитись осторонь такої урочистої події, як посвята сина у студенти, і завітав на урочисту церемонію.

Проте захід не обійшовся без казусів. Так, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 УМСА, професор, доктор медичних наук Іван Петрович Катеренчук поставив міському голові кілька незручних запитань.

«Я вважаю, що Олександр Федорович має певний обов’язок, і десь через місяць-півтора підземний перехід біля медичної академії буде повністю побудований. Буде чистим, красивим та ошатним. І наші студенти не будуть ризикувати, переходячи тією зеброю, оскільки вона є дуже небезпечною. Вона аварійно травматична. А через 6 років, коли ми будемо випускати сина, Олександр Федорович з цієї трибуни скаже: «Я побудував ще один корпус УМСА», — мовив професор.

На що Мамай відповів з ноткою сарказму та притаманним йому недоречним гумором.

«Я думаю, що стосується підземних переходів, ми їх 6 років будувати не будемо. Ми їх збудуємо трохи раніше. А що стосується зебри, я думаю, ви всі прекрасно розумієте, що студенти зараз молоді. І я бачив, як вони переходять цю зебру — принципово звертав на це увагу — то вони переступають, мабуть, одразу з одного бордюру на інший. Студенти швидко ходять, слава богу. Що стосується будівництва додаткового корпусу — безумовно, це велика ідея, це потрібна ідея. Так, як УМСА є флагманом, мабуть, не тільки в Полтаві, а флагманом всієї нашої держави, а, можливо, і в світі. Тому будівництво потрібне. Я так тільки що зараз слухав промову народного депутата (Костянтин Іщейкін — ред), двічі повторив, що він є співголовою бюджетного комітету. Тому, я думаю, на наступний рік, ми виділимо певні кошти. Буде співфінансування. І на наступний рік він теж прийде не з двома грамотами, а з певними коштами для УМСи. І ми зробимо співфінансування, і започаткуємо те, що сказав професор.»

Читайте також: У Полтаві намалювали наземний перехід замість підземного.

http://bastion.tv/news/u-poltavi-namalyuvali-nazemnij-perehid-zamist-pidzemnogo/

Читайте також
Чутяни провели в останню дорогу захисника України Євгена Рябовола
Полтава
Енергетична самодостатність по-миргородськи
Полтава
Невтомні бабусі Полтавщини наближають перемогу, а «зелені ямщики» ні
Полтава
Річку Псел у межах Полтавщини досі захаращено сміттям
Полтава
Свята доброта: чутяни передали захисникам України продовольчу допомогу
Полтава
Селянам Гадяцької громади байдужа українізація
Полтава