Created with Sketch.

Мені здається, що це вже не просто дурдом, це вже за межею людяності

02.08.2022, 11:05

Ви настільки огидні, що вже слів немає

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики).

Дівчата, а Ви не хочете флешмобом підтримати матерів загиблих воїнів? Їх вже десятки тисяч та ще багато матерів не можуть знайти своїх дітей, навіть тіл немає??

Ви настільки огидні, що вже слів немає. Кожного дня по всій країні ідуть похорони. А ви зі своїми гінекологічними позами вже набридли. Це ми за такі фото платимо податки, Ви держслужбовці!!??        

Це флешмоб під стінами міністерства закордонних справ України , хто Вам дав таке право ??

Сором. Дури набиті, інших слів немає.                             

Хочу вибачитися перед військовими та перед їх рідними.

Читайте також
Повернули ордени, а про мільярди воліють мовчати
Опінії
Документи Корольчука, сотні тисяч доларів і офшори: подробиці резонансного обшуку НАБУ
Опінії
Найбільш реальний пи....ць людської цивілізації
Опінії
213 МІЛЬЯРДІВ НЕ ВИСТАЧИЛО: ШКІЛЬ ЗАПУСКАЄ НОВИЙ ДОРОЖНІЙ КАРТЕЛЬ
Опінії
Без мобілізованих солдатів бізнес-модель Касьянова не працює
Опінії
Головний фейк Перемоги: що приховали на знаменитому фото Рейхстагу
Опінії