Created with Sketch.

Ми кажемо «партія», та вже не маємо на увазі «близнюка Лєніна»

08.10.2020, 10:37

Але не спливають на думку ні Мамай, ні Удовіченко, ні Каплін, ні Іващенко.

Все частіше заскочені відповідальністю за долю країни, а Кобищанів й поготів, громадяни скидаються уві сні з переляку. Верзеться: вже зачинилася виборча дільниця, а громадянин ще не віддав свого вирішального голосу за представника «блоку комуністів і безпартійних», з усіх біл-бордів громадянину докоряють ображені Сергії (Іващенко і Каплін), Олександри (Мамай, Удовіченко і Шамота), Андрії (Матковський, Карпов-«Полтава» і Пальчевський).

Кошмар з холодним потом, різким падінням продуктивності праці та зниженням усіх функціональних потенцій з чоловічою включно.

Знавці обережно намацують залежності результатів майбутнього волевиявлення від вікових і статевих особливостей електорату, визначають вплив маскового режиму на довжину черг під дільницями і можливість посполитого щось утямити у новаціях виборчого процесу, які й для самих новаторів залишаються вузликовим письмом інків.

Традиційно порівнюється довжина бюлетеня з вагою соціального еквівалента совісті. На лавках під під’їздами жваво зіставляється асортиментне різнобарв'я соціального пакету від Андрія Всеволодовича і Олександра Федоровича.

Лідер найпростіших вразив полтавських гнаних і голодних жерстяним раритетом з черговим китайським попередженням для олігархів і корупціонерів, мовляв, колеги, днями вам – кришка. Найпростіші в разі «уведення фракції до храму» розраховують і на «ключ закаточний МЗА-Р автомат з роликом». А коли ні, навіщо було роздавати кришки?

Просунутою блогерською громадськістю активно пропагується буцімто рішучий крок України до європейських стандартів щодо суцільної партизації наших виборів.

- Чи не каркнути й собі? – задалися й ми на дивані, в'яло спостерігаючи за неохайно одягненим Роналдом Куманом і втомленим Ліонелем Мессі на опівнічній грі «Барси» з «Севільєю».

Маємо сумніви, що партизація спрацює вже цього разу. Бо очевидно, що шанси на камбек Мамая в полтавській мерії жодним чином не можуть бути пов'язані з якимись партійними уподобаннями одіозного перекинчика. Можуть бути у особи, у котрої за плечима низка перелицювань від «Пори» через «Партію регіонів», «Совість України» й ОПЗЖ до партії «За майбутнє», якісь ідеологічні переконання?!

Погодьмось, жодна з цих ситуативних конвертацій Олександра Мамая упродовж політичної кар’єри й близько не тягне на пошуки власного ідеологічного «еgо». Важкі роздуми агронома про емпіріокритицизм і лібертаріанство щоразу невмолимо впиралися в грубе бабло, демагогію і показовий піар на дітях і похилих верствах, колись було підсолоджений 640 тоннами еквіваленту «Совісті України».

Нехай вже Мамай, що з такого візьмеш. Але ж і решта кандидатів, за винятком хіба що одного свободівця Юрія Бублика (у ковалівців зі стягами і славнями порядок), формально відмежувалися від партійних засад і завзято змагаються за звання найфаховішого. А нашого дядька за кобищанським  парканом хамоном не годуй – пообіцяй поміняти труби. Яка соціал-демократія? Який солідаризм?

Атож, за партійними ознаками обиратимуть депутатів до місцевих рад лише ті, хто ще навесні минулого року чітко знав – немає різниці між лівим і правим шапіто, є різниця між здоровим глуздом та ідіотизмом.

Народився у селі на Сумській Слобожанщині, наразі – полтавець, вчитель історії і тоді ще суспільствознавства, профспілковий чиновник, активіст і фрондер інформаційного простору, пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Читайте також
Спецслужби рф вербують поляків для дестабілізації перед виборами
Світ
Позаконституційний зрадник України Єрмак навів туману щодо виборів
Політика
Республіканці матимуть монобільшість у Сенаті США
Політика
Зеленськийєрмак готується до виборів
Позиція
Камала Херріс — кандидат путіна і Сі Цзіньпіна
Політика
Американську державну систему не переламає жодна особистість
Світ