Created with Sketch.

Мігранти як інструмент подолання кризи робочих рук у Фінляндії

13.08.2019, 12:03

Уряд Фінляндської Республіки готується до небаченої з часів Другої світової війни соціально-економічної кризи. У країні банально не вистачає кваліфікованих фахівців з безлічі професій.

Про це 12 серпня заявив журналістам телеканалу "YLE" міністр фінансів Міка Лінтіля. За його словами, зараз у Фінляндії спостерігається дефіцит робочої сили в усіх сферах життєдіяльності країни.

Основною причиною тому чиновник вбачає у старінні переважної більшості працездатного населення за останні 10 років. Водночас міністр наголосив, що підвищення народжуваності не встигне розв'язати проблему навіть за 20 років, а отже єдиним шляхом подолання браку робочих рук є залучення іноземних працівників, тобто мігрантів.

Читайте також
Meta представила інтелектуальні окуляри Ray-Ban Display з вбудованим екраном
Світ
Навпроти Капітолію встановили золоту статую Трампа із біткоїном в руці
Світ
Дві третини смертей у Європі цього літа пов’язані з штучним глобальним потеплінням
Світ
Таємні й явні плани «Ізраїлю» на Близькому Сході. У фокусі — Туреччина
Світ
Розробник ChatGPT розповів про професії, які ймовірно замінить ШІ
Світ
КНДР назвала своє володіння ядерною зброєю неминучим
Світ