Created with Sketch.

Міністр оборони США Ллойд Остін відповів Китаю на погрози війною через Тайвань, - Reuters

11.06.2022, 13:49
Міністр оборони США Ллойд Остін

Вчора Китай пригрозив війною, якщо Тайвань проголосить незалежність

США робитимуть свій внесок для подолання напруженості з Китаєм і запобігання конфліктам, навіть якщо Пекін стає все більш агресивним в азійському регіоні, в тому числі поблизу Тайваню.

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, зазначає Reuters.

Останніми місяцями відносини між Китаєм та США були напруженими. Дві найбільші економіки світу сперечалися через все: від Тайваню і прав людини в Китаї до його військової діяльності в Південно-Китайському морі.

На зустрічі Остіна з міністром оборони Китаю Вей Фенхе в п’ятницю обидві сторони підтвердили, що хочуть краще керувати своїми відносинами, хоча жодних ознак прориву у вирішенні розбіжностей не було.

Виступаючи на саміті «Діалог Шангрі-Ла», головного безпекового форуму Азії, Ллойд Остін заявив, що США й надалі підтримуватимуть своїх союзників, включаючи Тайвань.

«Це особливо важливо, оскільки КНР (Китайська Народна Республіка) використовує більш примусовий і агресивний підхід до своїх територіальних претензій», - сказав Остін.

Вчора Китай пригрозив війною, якщо Тайвань проголосить незалежність.

«Якщо хтось наважиться відокремити Тайвань від Китаю, китайська армія точно не буде вагатися - за будь-яку ціну - розпочати війну», - сказав міністр оборони Китаю Вей Фенхе.

Читайте також
Італія та Франція вагаються щодо заборони на в'їзд російських солдатів до ЄС — Bloomberg
Політика
Як одна провокація об'єднала Польщу проти України
Новини
«Містер Бін під кайфом»
Політика
Bloomberg: Мелоні пішла на ескалацію та повний розрив із Трампом після саміту G7
Політика
Трамп-миротворець
Політика
Тепер черга за Трампом: Україна перемагає в війні дронів, США слід визначатися, — Politico
Політика