нове, доволі оригінальне, соціал-нацистське прочитання клятви Гіпократа
Ситуація наразі така, що абстрагуватися від людяності для багатьох є чи не єдиним шансом для виживання. Не вперше і не востаннє ми уперлися лобами в перший закон Шекспіра: «Бути чи не бути?». Кожен, як завжди, відповідає Бідному Йорику по-своєму.
Але якщо розслаблено подискутувати на актуалізовану «китайцем» тему можна тому ж Зе (його клоунський бекграунд з повією-Україною і ебонітовим джерелом електрики на Майдані однозначно схиляє нас до визнання здатності блазня на позамежевий цинізм), цілій низці ідіотів зі Слуг позірного народу, покидькам із-за паністраточки, засцяному Сивохо, то лікареві, міністру охорони здоров'я подібні жарти з клятвою Гіпократа заборонені за замовчуванням. Це вам не табу з ґаджетів Яременка.
«Потрібно виділяти гроші на ще живих людей до 65, а не на трупи», ‒ ділиться з нами глибоко виношеним пан Ємець. Так, десь міністр таки має рацію – від прорідження надто переобтяженого похилим баластом українського соціуму таку бажану наразі вигоду отримає ціла купа інстанцій.
Увесь до ноги Пенсійний фонд здригнеться у пароксизмі щастя від нагоди припинити безкінечний секвестр свого латаного-перелатаного бюджету і спроби звести свій кінець з кінцями 11 мільйонів нахлібників.
Водії маршруток з напівкримінальним минулим, себто чи не увесь перевізний контингент гамузом, нарешті зітхнуть з полегшенням – оце підстаркувате рагульство перестане качати права на пільговий проїзд і вимагати винятково українського шансону.
Вдячні нащадки нарешті дорвуться до омріяних заповітів…
Слова, виголошені Іллею Миколайовичем у «Великому інтерв'ю» на каналі «112-Україна», за нормальної влади, у нормальному суспільстві були б останніми у кар'єрі політика. Не врятували б лаври супер-кардіохірурга. Котрому, направду, не обов'язково знати середню тривалість життя українського мужчини, щоб вирахувати потребу сфери охорони здоров'я у живих грошах («Ми ж знаємо статистику, скільки в нас людей від 65 років. Хоч це і прикро, але тривалість життя середня для чоловіків, по-моєму, становить 65 років», ©). Для об'єктивної характеристики шмигалевої команди, яка прийшла нас рятувати, особливо цінною є ескапада міністра охорони здоров'я про те, що він лише «констатує факти, а не розповсюджує лякачки», доповнена роздумом про «пусту трату грошей» на лікування членів клубу «Кому за 65».
О-о, зловили ми запроданця! Виявляється, наш міністр – не наш. Родом він з Воркути, де ще від Петра Великого живуть під девізом «Баби єщо нарожают».
До слова, авторство цинічної фрази приписують і петровському полководцю Шереметєву, і Катерині ІІ, і Георгію Жукову. Погортали джерела і дійшли висновку, що, швидше за все, ця ментальнотворна для «глибинного народу» фраза є міфом.
Але ж спробуйте посперечатися з російською практикою! Яку наразі «зелений недєд» Ємець впроваджує в українську коронавірусну дійсність. Перерветься зв'язок поколінь? Ну, й хрін з ним (зв'язком) і з ними (поколіннями), міркує ще ж 64-річний міністр.
Можна лише уявити зліт цинічної міністерської фантазії, коли пана Ємця поінформують про те, що китайська зараза в Італії косить усіх підряд, не особливо заморочуючись віковими цензами.