Created with Sketch.

«Можна зустріти озброєну мавпу з відчуттям безкарності» – соцмережі відреагували на повернення пістолета Пашинському

22.09.2017, 07:32

«Генеральная прокуратура вернула депутату из Народного Фронта Сергею Пашинскому пистолет, из которого он в новогоднюю ночь прострелил ногу безоружному человеку.

В связи с этим, всем украинцам необходимо быть предельно осторожными, так как в любой момент на улице можно встретить агрессивную вооруженную обезьяну, которая ощущает собственную безнаказанность и поэтому может совершить все что угодно» – написав блогер Олександр Волков у своєму Facebook.

Так Волков відреагував на рішення Генеральної прокуратури України повернути депутату Верховної Ради Сергію Пашинському вилучений пістолет, із якого він стріляв у В'ячеслава Хімікуса. Зброю Пашинському повернули у зв'язку з тим, що кримінальне провадження проти нього закрили 26 липня.

Нагадаємо, 31 грудня 2016 в лісі біля одного з сіл Васильківського району Київської області стався конфлікт між Пашинським та місцевим жителем В’ячеславом Хімікусом. В ході конфлікту Пашинський вистрелив Хімікусу в ногу з пістолета. Хімікус вдарив Пашинського пляшкою по голові.

Невдовзі після стрілянини Пашинський заявив, що хоче легалізувати вільний обіг вогнепальної зброї.

«Моя позиція досить чітка. Я знаю, що мої колеги зараз пишуть відповідний законопроект, я готовий його підписати. Я вважаю, що перший крок треба робити. Визначити ті категорії людей, яким ми не боїмося давати короткоствольну зброю: люди, які без зауважень служили в армії, люди, які без зауважень служили в Нацполіції, в СБУ», – аргументував Пашинський своє рішення.

Читайте також
Працівники Полтавського краєзнавчого музею заангажовані змінами
Полтава
На Полтавщині БЕБ викрило схему розкрадання 2,6 млн грн під час закупівлі квадрокоптерів для ЗСУ
Полтава
Заступниця прокурора Полтавщини Наталія Лець пов’язана з тютюновою фабрикою ОПЗЖ
Полтава
Екстрено. Потужно. Незламно. Брехливо
Полтава
Ексочільник прокуратури Полтавщини Столітній хоче повернути посаду
Полтава
Недоруйнований Полтавський краєзнавчий музей доруйнують
Полтава