Created with Sketch.

​М'ясокомбінат труїть смородом, — полтавці

02.08.2019, 08:38

На це скаржаться мешканці прилеглої до підприємства вулиці Петра Дорошенка.

У розмові з журналістами "Полтавського ТБ" полтавці бідкаються, що відчувають запах гнилля вже майже місяць. Тому вони написали заяву до Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Однак сморід — це пів біди. Нещодавно на подвір'ях було помічено щурів, які кидаються на людей серед білого дня.

У Держпродспоживслужбі наголошують, що зберігання відходів м'ясовиробництва на відкритій місцевості заборонено законом. Саме тому вже у найближчі дні чиновники відомства навідаються на комбінат з перевіркою.

Читайте також
Китай обігнав США у рейтингу суперкомп’ютерів, — Reuters
Полтава
У Вірменії за день до виборів заарештували шістьох кандидатів від проросійської опозиції
Полтава
Служки сіоністів вимагають повернути українців
Полтава
З будівлі ратуші польського Любліна зняли прапор України
Полтава
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Не дайте вбити «Ворсклу». Бо це вже не про футбол - це про Полтаву
Полтава