Created with Sketch.

На Азію чекає велика війна

26.09.2020, 17:45
Фото: Business Insider

Індія готова застосувати війська у разі провокації зі сторони комуністичного Китаю на спірній території у Гімалайських горах.

Таку інформацію 25 вересня оприлюднило видання "The Times of India".

Загони індійської армії, розміщені на лінії фактичного контролю на кордоні з КНР у високогірному регіоні Ладакх, вже отримали від командування наказ відкривати вогонь у рамках самооборони.

Своєю чергою китайські збройні сили називають подібний крок недружнім, оскільки він сприяє подальшій напруженості у регіоні.

Варто зауважити, що ескалація конфлікту між ядерними країнами, якими є Індія і КНР, стала можливо після перестрілки на спірній ділянці кордону цьогоріч у червні.

Кілька раундів двосторонніх перемовним на різних рівнях за останні три десятиліття досі не змогли вирішити територіальну суперечку за остаточну приналежність регіону Ладакх.

Читайте також
Трамп наказав зупинити удари по енергетиці Ірану на п’ять днів
Політика
Війна з Іраном виходить з-під контролю Трампа – Reuters
Війна
Франція захопила танкер рф у Середземному морі: деталі
Політика
Союз росії з КНДР, Іраном і Китаєм підвищує військові ризики, - Гринкевич
Політика
Пітер Тіль закликав готуватися до приходу Антихриста та встановлення єдиного світового уряду
Політика
Трамп заявив, що США не потребують допомоги Зеленського
Війна