Created with Sketch.

На Херсонщині затриманий депутат ОПЗЖ, який працював на окупантів

17.11.2022, 15:36

Коли СБУ візьметься за полтавських ОПЗЖшників, які продовжують грабувати місто ?

СБУ затримала депутата Херсонського осередку ОПЗЖ, який працював на рашистів у період окупації регіону.

Про це повідомила пресслужба установи.

Співробітники СБУ та Нацполіції затримали на деокупованій території Херсонщини місцевого депутата від забороненої в Україні партії «Опозиційна платформа – За життя».

Чоловік добровільно пішов на співпрацю з рашистами і зайняв керівну посаду в окупаційному «министерстве внутренних дел Херсонской области рф». Там він працював у відділі «боротьби з економічними злочинами», який насправді займався терором місцевих підприємців і змушував їх сплачувати податки в бюджет рф.

Наразі його затримано і повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває і слідчі СБУ збирають усі можливі докази, щоб притягнути його до відповідальності.

Заходи з викриття колаборанта здійснювали слідчі Головного слідчого управління та оперативники Херсонського Управління СБУ у співпраці з Нацполіцією та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує правоохоронцям, що представники забороненої в Україні ОПЗЖ та Олександр Мамай продовжують працювати у Полтавській обласній раді, Полтавській міській раді та на комунальних підприємствах міста, де продовжують реалізувати роками налагоджені корупційні схеми.

Читайте також
Що чекає завербованих ерефією підлітків: від «цікавої вакансії» до довічного
Війна
У Полтаві судитимуть церковника, який публічно підтримував окупантів
Кримінал
Суд залишив під вартою звільненого з полону військового Максима Бобилєва
Кримінал
У Полтаві судять Нелю Штепу-Супрун
Кримінал
Покарання для зрадника
Війна
На Сергія Чередніченка подали до суду за передачу автівок росіянам
Кримінал