Created with Sketch.

На хіба країні зелені блазні ?

11.08.2023, 15:25

Слуга народу Ольга Копанчук має бути негайно позбавлена депутатського мандату за безсоромний злочин, якому вона сприяла.

Її син Дмитро - 22-річний депутат "Слуга народу" районної ради на Львівщині, виїхав за кордон по дозволу ніби для супроводу хворого батька, а насправді чоловік Копанчук повернувся сам, а сина залишив за кордоном.

Дмитро Копанчук заявив, що складає мандат "Слуги народ"у Рудьківськоі районної ради, тобто повертатись не збирається, буде жити у Франції.

Тобто родина Копанчук зробила свідомий та спільний злочин.

При цьому сама Копанчук підтримала усі обмежувальні заходи по забороні на виїзд чоловіків з України.

Але народний депутат Копанчук не хоче, щоб її син захищав країну, яка їй сплачує зарплату, і якій вона та її син присяглися служити.

Наскільки ж лицемірно та ганебно веде себе влада, яка приховала цей злочин депутатів…

Родина Копанчуків - це пристосуванці, які не гідні будь-яких державних посад. Дякую журналістам, які викрили цей черговий злочин "Слуг народу", сама влада приховує усі свої правопорушення.

Читайте також
Як Луценко привів Деркача в політику: ціна «особистих гарантій»
Політика
Суд звільнив Шуфрича з-під варти і відправив під домашній арешт
Політика
Історія генерала-інкасатора Кузнецова
Позиція
Бізнес на два фронти
Політика
15 років тюрми отримав агент рф, який планував пустити під укіс вантажний потяг «Укрзалізниці»
Кримінал
Працівниця Міністерства культури чекала «прильотів» по Києву та писала путіну
Кримінал