Created with Sketch.

На кордоні України затримано авто з мільйонами рублів та номерами “ДНР”

07.01.2022, 13:19
Фото: google

Пакунки з російськими рублями знайшли під час поглибленої перевірки

У Харківській області на кордоні з Російською Федерацією у дверях Daewoo-Lanos прикордонники виявили мільйони рублів та номери «ДНР».

Прикордонники Харківського загону спільно з працівниками митниці припинили спробу незаконного переміщення через кордон великої суми валюти.

Пакунки з російськими рублями знайшли під час поглибленої перевірки у пункті пропуску «Гоптівка» автомобіля Daewoo-Lanos. Валюта була захована під обшивкою двох передніх дверей.

Зі слів водія, громадянина України, загалом він перевозив близько 7,5 мільйонів російських рублів.

Також оглядова група виявила у транспортному засобі номера та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане на тимчасово окупованій території Донецької області представниками так званої «ДНР».

Наразі перевірка транспортного засобу у пункті пропуску триває, з’ясовуються обставини правопорушення.

Нагадаємо, на окупованій території України бойовики видають автовласникам номера так званої «Л/ДНР». Номери окупантів були запроваджені ще у 2015 році, а 26 травня у Донецьку розпочалася їх видача.

З 2016 року керівники угруповання «ДНР» зобов’язали автовласників реєструвати автомобілі на підконтрольній їм території.

В Україні будь-який транспортний засіб, на якому розміщується знак невстановленого зразка з будь-якими символами, у тому числі псевдодержавних утворень, що не існують, затримується.

Українські прикордонники регулярно вилучають у водіїв, які рухаються з непідконтрольної території, «номерні знаки» та «свідоцтва про реєстрацію» автомобіля, видані угрупуванням «ДНР».

 

Читайте також
Полтавські воїни 44-ї ОМБр боронять Покровськ від окупації
Війна
«Воїни Перуна» із лав 42-ї ОМБр знищили бронетехніку росіян
Війна
Окупований Донецьк став «Меккою» для заїжджих чужинців
Опінії
Нацгвардійці здобули у бою за Бахмут російський БТР 82А
Війна
ЗСУ загнали російських окупантів до пекла Авдіївського казана
Війна
На Луганщині підірвали чергового колаборанта
Війна