Created with Sketch.

На росії мати написала донос на власного сина

11.04.2024, 16:11

У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.

Поміж інших захоплень сина, що викликали занепокоєння у матері, були заняття у тренажерному залі, читання Корану, вивчення будови дронів, снарядів та мін. 

Про це повідомляє прокремлівський канал Mash.

Раніше  24-річний хлопець нічим подібним не цікавився. Але після того, як він поїхав на заробітки на Далекий Схід, через дев'ять місяців чоловік повернувся з новими інтересами, які не сподобалися його матері.

«Раптом захопився пробіжками, залізом, а також літературою про озброєння — виключно українською мовою. Зубрить мову, на дозвіллі почитує Коран», – пишуть прокремлівські ЗМІ.

Росіянка намагалася переконати його залишити свої захоплення, проте той відмовився. Тому жінка не придумала нічого кращого, як написати донос на рідного сина у поліцію, щоб ті повернули її сина на «праведний шлях».

Читайте також
«Нейтральний» російський ковзаняр виявився другом окупанта, який вбиває українців
Політика
У Запорізькій області ліквідували російського пропагандиста Івана Зуєва
Війна
Помер російський пропагандист Тигран Кеосаян
Війна
Кримнашистка Навальна закликала ЄС не забороняти візи «простим росіянам»
Політика
ЗСУ опублікували відео удару по автомобілю з російським генералом Абачевим
Війна
Син Валентини Матвієнко живе на віллі в Італії та володіє активами в Сан-Марино
Політика