Created with Sketch.

НАБУ і уряд Британії спільно боротимуться з корупцією в Україні

15.04.2021, 14:51
Фото: Еспресо

Ситник повідомив про якусь технічну допомогу з боку уряду Британії.

НАБУ і британський уряд посилюють співпрацю у протидії корупції в Україні.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

«Інтерес із боку Великої сімки до боротьби з корупцією в Україні залишається високим, як і раніше. Ми тримаємо руку на пульсі подій навколо Національного бюро та інших антикорупційних органів в Україні», – зазначила посол British Embassy Kyiv Мелінда Сіммонс під час візиту до Національного бюро, передає пресслужба НАБУ.

Зазначається, що намір посилити співробітництво у сфері обміну інформацією для боротьби з організованою злочинністю 15 квітня зафіксували українське та британське правоохоронні відомства, підписавши меморандум.

«Технічна допомога, надана НАБУ Урядом Великої Британії, дозволяє детективам здобувати необхідні і вагомі докази, та підвищує ефективність здійснення розслідувань НАБУ. Адже українська корупція залишає свій слід у багатьох країнах світу, зокрема у Великій Британії», – поінформував керівник НАБУ Артем Ситник, не повідомивши про яку саме технічну допомогу йде мова.

Читайте також
Апеляційна палата ВАКС залишила в силі вирок ексзаступнику голови Тернопільської ОВА Гайдуку
Кримінал
Слуги урода
Політика
Кума Гринкевича судитимуть за підозрою в постачанні неякісного одягу до ЗСУ
Кримінал
Війна за БЕБ
Опінії
ДБР прийшло з обшуками до ексміністра Кубракова через ймовірне шахрайство
Кримінал
Фігурантка НАБУ Злата Некрасова засвітилася з дорогими окулярами Bvlgari
Політика