Created with Sketch.

НАБУ провело обшук у начальника управління СБУ Павла Дудара

29.09.2025, 14:00

Його підозрюють в одержанні неправомірної вигоди

Національне антикорупційне бюро провело обшук у квартирі начальника одного з управлінь Служби безпеки України Павла Дудара та його матері Валентини у межах справи про одержання неправомірної вигоди та розголошення даних досудового розслідування.

Як повідомляє «Слово і Діло» це йдеться в рішеннях Вищого антикорупційного суду та підтверджують співрозмовники в антикорупційних органах.

Детективи НАБУ розслідують кримінальне провадження за фактом імовірного одержання неправомірної вигоди начальником управління СБУ Дударом у формі оплати за проживання чотирьох осіб в готелі Radisson Blu Resort в Буковелі в Івано-Франківській області, а також можливого розголошення даних досудового розслідування у справі стосовно заволодіння коштами ПАТ «Укрнафта».

Одна зі справ про заволодіння коштами ПАТ «Укрнафта» уже слухається у ВАКС. Як раніше стверджувало ZN.ua, вказану інформацію знайшли на мобільному телефоні підприємця Богдана Якимця.

У вказаній справі детективи НАБУ провели обшук у квартирі в Києві Дудара і вилучило в нього телефон. Також телефон вилучили в його матері Валентини. На вилучене майно наклали арешт.

Читайте також
На росії корупціонерів арештовують, з України корупціонери з награбованим вільно виїжджають
Війна
Як в Україні завищують ціни на будматеріали в «Прозорро»
Політика
Підполковника Нацгвардії судитимуть за понад 70 млн грн незаконних виплат
Кримінал
Заміна Гринкевичу: як бізнесмен Мітрохін та його група фірм розігрують мільярдні тендери Міноборони
Політика
Понад 14 млн гривень знайшли у фігурантів схеми фіктивних інвалідностей
Кримінал
Понад 1,5 млн грн за службу лише «на папері»
Кримінал