Created with Sketch.

Навала сарани у Пакистані спустошила річні посіви

10.10.2020, 17:04

Пакистанська влада оголосила про взяття під контроль ситуації щодо руйнівних наслідків навали сарани на поля з врожаєм.

Таку інформацію 9 жовтня оприлюднило видання "Al Jazeera", посилаючись на відповідну урядову заяву.

Наразі в країні запроваджено надзвичайний стан у зв'язку з критичним рівнем запасів продовольства для багатомільйонного населення.

Пакистанські чиновники звітують, що їм вдалося знищити зграї пустельних комах тільки тепер, після майже річної боротьби з сараною.

«З Божою милістю та зусиллями всіх небайдужих громадян ми можемо заявити сьогодні, що в Пакистані більше немає сарани. Цього тижня ми очистили останні кілька гектарів орної землі неподалік Ісламабаду від решток комах», — прокоментував поточну ситуацію керівник Національного центру боротьби з сараною генерал-лейтенант Моазам Еджаз.

Завдані непоправні економічні збитки примусили уряд Пакистану, вперше за 10 років, імпортувати більш як 2 мільйони тонн зерна, оскільки низька врожайність призвела до зростання цін на пшеницю і підвищення загальної інфляції майже до 10%.

Читайте також
На кордоні Сакартвело й Азербайджану розбився турецький військово-транспортний літак
Світ
У Афганістані стався потужний землетрус, є загиблі та сотні поранених
Світ
У Кременчуку сталася стрілянина у приміщенні ТЦК та СП
Кримінал
Гелікоптер та винищувач США упали в Південнокитайське море з різницею в кілька десятків хвилин
Світ
У Львові наймасштабніша за багато років аварія
Політика
Фатальна посадка в Гонконзі: Боїнг врізався в авто і впав у море
Світ