Created with Sketch.

Нова загроза для цифровізації ЗСУ

25 березня, 16:03
Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону

Політичні ігри з безпекою ЗСУ: що приховує законопроєкт №11290?

Прямо зараз відбувається спроба повторно внести на друге читання законопроєкт №11290 – документ, який ще більше ускладнить цифровізацію обробки інформації з обмеженим доступом у ЗСУ.

Замість того щоб збільшувати автономію сил оборони від корумпованих посадовців ДССЗЗІ (які сертифікували систему захисту «Дії» та низки інших систем, про злам яких неодноразово писали публічно), їхній вплив на МО, ГШ та ЗСУ хочуть лише посилити.

Це все прикривають тим, що нібито ухвалення цього закону вимагають міжнародні партнери (що є брехнею). Директива NIS2, на яку посилаються автори законопроєкту, не поширюється на сектор національної безпеки.

Але кого це хвилює? Як то кажуть про одного депутата: «Якщо він каже, що не брав грошей, – значить, не віддасть».

Виключайте з цього закону МО та ЗСУ і спокійно регулюйте інші відомства. Не грайте з вогнем.

Читайте також
Сіоністи колонізували Україну
Політика
МММ по-українськи: як влада підіграла афері
Опінії
Легалізація вкраденого нардепом Касаєм
Політика
Чому росії не слід давати перепочинку
Опінії
Цивільне міністерство хоче забрати собі усі військові технологічні розробки
Опінії
«Бидло має служити»?
Опінії