В очікуванні ймовірного нападу сил агресора з білоруської території, наші захисники на Заході України продовжують зміцнювати кордон.
17:01
У тимчасово окупованому Мелітополі продовжують діяти сили спротиву
вчора, 12:35
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
вчора, 08:00
Учасники Революції гідності та Антитерористичної операції на Донбасі об'єдналися у спецпідрозділ, який полюватиме на окупантів у тилу.
08 серпня, 07:01
Представники Рійґікоґу – Руубен Каалеп і Анті Поолоаметс – завітали до Києва з дронами, котрі тепер допомагатимуть виявляти окупантів.
07 серпня, 18:27
Важливим чинником є її швидкострільність та мобільність,
07 серпня, 15:56
Коротке зведення з фронтів, особливо актуальне у світлі появи різних панічних заяв останнього часу. Сили оборони України стримують орду.
06 серпня, 18:12
Головнокомандувач Збройних Сил України ініціював присвоєння полеглому воїну Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" звання Героя.
06 серпня, 08:18
На Харківщині ми наступали, а нині ми тут – на Донбасі – відступаємо. Ми втрачаємо людей, посадки, поля, ліси, озера, ставки, ріки.
05 серпня, 08:12
Це не дебилізм та брехня Люсі Арестовича – це реалізм героїчної піхоти на рубежах Донеччини, де наші воїни гинуть щохвилини...
03 серпня, 20:23
Країна-агресор настільки боїться свободолюбного духу наших незламних захисників, що чимдуж намагається записати їх у "терористи".
03 серпня, 17:00