Created with Sketch.

Новий уряд Лівану домагатиметься вигнання ізраїльських агресорів

28.02.2025, 07:10

Бейрут не терпітиме жодних зазіхань Тель-Авіва на свою суверенну територію. Шантажування знищенням угруповання «Гізболла» більше не діють.

Про пріоритети новосформованого кабінету міністрів Лівану в етері телеканалу Al Hadath (الحدث) заявив прем'єр Навваф Салам, передає медіаагенція «Останній Бастіон». На сьогодні головне припинити ізраїльську окупацію півдня країни та запровадити монополію на зброю.

Консультації та перемовини щодо коаліційного уряду тривали від 13 січня й нарешті у Бейруті є, кому говорити від імені ліванського народу. Наваф Салам привітав повалення асадівського режиму у сусідній Сирії та заявив про прагнення зміцнити суверенітет батьківщини, куди торік вдерлася банда сіоністів ЦАХАЛ.

Під час парламентського голосування новий кабінет міністрів отримав вотум довіри, заручившись підтримкою 95 зі 128 присутніх на засіданні депутатів та забезпечивши собі впевнену більшість. Голова сформував уряд переважно із незалежних осіб: 11 із 24 міністрів — позапартійні технократи із дипломами престижних європейських і американських вишів.

«Наш народний уряд прагнутиме забезпечити стабільний державний суверенітет на всій території Лівану. Нам потрібна держава, яка прийматиме рішення про війну та мир. Ми не приймаємо ні провокацій від угрупування «Гізболла», ні тим більше не потерпимо присутності ізраїльських військ на своїй землі», — заявив Наваф Салам.

А проте, як раніше сповіщала медіаагенція «Останній Бастіон», чинний президент Турецької республіки зізнався у слабкості ісламського світу. Фактично, зі слів Реджепа Тайїпа Ердогана, палестинців і ліванців свідомо прирекли на загибель.

Читайте також
Іран оголосив кінцеву мету війни проти «Ізраїлю» та США
Війна
Велика Британія евакуювала весь персонал свого посольства в Тегерані
Світ
Посольство США в Єрусалимі закликає некритичний персонал покинути «Ізраїль»: причина
Світ
Переговорам кінець, - Axios
Війна
«Ізраїль» вимагає від США напасти на Іран
Війна
Іран відхилив пропозицію США: переговори завершилися без результату – WSJ
Світ