Шліфуємо конституцію
Представницьку «шляхту» Полтавської міської громади, хто б не перебував у кріслі її очільника, мінить від консерватизму конституційних засад. Коробить від застійності американського, альбіонського і решти основних законів пристойних суспільств.
З «опозиційності» тутешніх слуг і рідномістян стирчать довжелезні вуха меркантильної дріб'язковості, що має особливо паскудний вигляд у часи, коли за долю країни кладуть життя кращі наші сини і доньки. На нулі. На передку.
Ні, нас хлібом не годуй – дай похизуватись яйцями.
А коли не стачило крутизни у переварених ваших яєць для єдино правильного сьогодні рішення, нишкла б, «шляхто». І робила б те, що передбачено регламентами – приймала рішення для наближення Перемоги. Приблизно такими словами висловив своє фе на адресу колишніх колег Юрій Бублик, а нині водій ТрО ЗСУ, солдат.
22 лютого засідання знову не відбулося – фракції партій «Слуга народу» та «Рідне місто» у повному складі проігнорували сесію, до необхідного кворуму (22 голоси) не вистачило одного багнета.
Припускають, що цим доленосним міг бути голос служивої депутатки С. (батальйон Монако?), чи новоспеченої найпростішої Д. (не ми натякаємо на адюльтер з обласною «Батьківщиною»), чи басок пана М. (та із зажопника – навіть не з паршивої вівці хоч вовни жмут).
Нехай, наше діло – звинуватити, а судять нехай оті, що в мантіях.
Полтавська «шляхта» зачаїлася в очікуванні відмашки когось з хламідій доїсти нарешті колаборанта-рабовласника Мамая та самим хламідіям «всістися на Полтаву» і … вдосконалює принципи місцевого самоврядування тупим ігнором обов'язків і відповідальності.
Полтавський руський мір. Молодьожний
Очевидно, що разом із фізичним знищенням колабораційної сволоти (так-так, утилізація, остракізм, зачищення), яке доведеться розпочати на другий день після Перемоги, змушені будемо довго і нудно працювати з інфікованими мізками співвітчизників. З чітким усвідомленням того, що лише послідовна, жорстка НАЦИФІКАЦІЯ усіх без винятку сфер врятує народ, державу і майбутнє ідентифікованих нарешті поколінь на дідівських землях від Сяну до Дону.
До повторення прописного на річницю початку російсько-української війни спонукало повідомлення про підлітковий шабаш в полтавському нічному клубі, де наш підрост «відривався» під шлягери «інстасамки», «басти», «моргенштерна». Тієї шоу-сволоти, яка спонсорує навалу прокаженої орди.
Наша інстаграмована вздовж і впоперек юнь заявляє, що їй «набридла ця війна»…
Однією ременякою по сідницях тут вже не зарадиш. Страшить те, що в цих нічних недоумків є й «засадний полк» − інфантильне кобищанське середовище, яке після чи не щоденних похоронів гинучих на нулі героїв дозволяє собі виправдовувати дебілізм пубертатів! Кажуть, «молодьож должна просто жить жизнь».
2 березня мають перейменувати тролейбусну зупинку «на вимогу» у центрі Полтави
Це – чутки. Але не факт, що вдячні отримувачі пакетів з цукром і гречкою на декількох останніх виборах міського голови погодяться викреслити з пам'яті таку солодку «Цукрову». Кобищанський менталітет – сила незнищенна.
Нагадуємо тим, хто припізнився на шоу «Лунін, Мамай і Ко», версію, яка гуляє у Вищому антикорупційному суді. Версію розглядатимуть 2 березня.
За рік до війни директорка полтавського «Інституту розвитку міста» Тетяна Татаріна прийняла на роботу до комунальної організації двох жіночок. Умовою прийому, яка не розголошувалась, були зобов'язання жіночок на роботу не потикатися. Погодьмося, утриматися від подібної спокуси зміг би не кожен з нас.
IQ працевлаштованих панянок – експертки з програм КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міськради Ольги Кубай і головної фахівчині з інтегрованого, урбаністичного розвитку міста та управління проектами того ж «Інституту» Валентини Кропивної – хоч і обмежений петеушною освітою, дозволяв поратися на Світанковій, 23а та Великотирнівській, 22а. Слідчим, зборюючи спротив оборонців чесного імені мера, вдалося встановити, що за першою адресою мешкає сам чесний, за другою – мати його дітей.
Жіночки, застукані на гарячому, визнали, що одна здійснювала експертизу площ маєтку феодала переважно з віником і ополоником наперевіс, інша – інтегрувала пилососом вже й без того урбанізовану двоповерхову оселю цивільної першої леді духовної столиці.
Бухгалтерка ІРМ пані Шпіньова без найменшого вагання підписувала табелі обліку робочого часу експертки і головфахівчині, виплативши «інституткам» з січня 2021-го по березень 2022-го понад 570 тис. грн. бюджетних коштів.
Дев'ятнадцять високотехнологічних квадрокоптерів Mavic Air 2.
Є пропозиція. А давайте, земляки, назвемо зупинку: «МАФ і Матері Його Дітей». Де МАФ – Мамай Алєксандр Фьодоровіч, а Мати Його Дітей – цивільна перша леді. Історичні ж особи.