Created with Sketch.

Новорічна метушня пацюків - завгоспів. Нове реаліті шоу від зелемського

08.12.2025, 13:17

Замість одного розпорядника віників і тряпок відтепер буде семеро.

Після відставки Андрія Єрмака в Україні створюється нова система ухвалення рішень, яку неофіційно називають «велика сімка».

Про це повідомляє УП.

До її складу увійдуть Зеленський, майбутній керівник ОП, прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, лідер монобільшості Давид Арахамія, голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та інші ключові фігури.

Мета цієї моделі — узгоджене ухвалення рішень у стратегічних питаннях: усі центри впливу — президент, уряд і парламент — беруть участь у обговоренні, після чого спільно узгоджене рішення втілюється в життя. Нова структура замінює попередню «дуалістичну» модель, де ключова роль належала лише главі ОП, і запроваджує багатополярність в ухваленні важливих рішень влади.
 

Читайте також
Повернули ордени, а про мільярди воліють мовчати
Опінії
«Смотрящий» від Зеленського. Перед приватизацією Ocean Plaza змінили керівництво
Політика
Мафія, на вершині якої — Зеленський, Буданов, Татаров і далі...
Опінії
Диктатура Зеленського. Смерть і видовища
Політика
Соціологія чи спецоперація? Хто і навіщо малює нові політичні рейтинги
Опінії
Зеленський винайшов велосипед
Опінії