Created with Sketch.

Окупанти досягли успіхів під Бахмутом та продовжують наступ – ISW

27.07.2022, 10:15
Ілюстративне фото

Загарбники розраховують захопити всю Донецьку область до кінця серпня.

Московія має на меті захопити більше територій України перед проведенням референдумів і анексією.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Так, «заступник міністра інформації» так званої ДНР Данило Безсонов 25 липня заявив, що фейкова республіка розраховує захопити всю Донецьку область до кінця серпня.

Раніше різні московитські та західні джерела повідомляли, що московія має намір провести референдуми на окупованих територіях у першій половині місяця, ймовірно, приблизно 11 вересня.

Аналітики ISW повідомляють, що ординська армія протягом 25-26 липня змогла досягти значних успіхів на північний схід від Бахмута. Зокрема окупантам, імовірно, вдалося взяти під контроль Берестове.

Ординські окупанти практично зрівняли село із землею артилерією, українським військовим, імовірно, вдалося провести контрольований відступ.

Аналітики вважають, що московити спробують скористатися зайнятою позицією, щоб розвинути наступ на південний захід, уздовж траси у напрямку Соледара, і спробують штурмувати Бахмут із напрямку з Берестово – Соледар.

Окупанти також ведуть бої під Соледаром та Бахмутом. Їм, можливо, вдалося взяти під контроль територію Вуглегірської ТЕС. За оцінкою ISW від 25 липня, ЗСУ провели контрольований відступ з електростанції у Семигір'ї.

Ординські війська, імовірно, продовжать спроби просуватися на північ від ТЕС у напрямку Бахмута.

Ключові висновки аналітиків ISW:

Читайте також
Дата-центри виходять на поле бою
Війна
Криза російської воєнної машини: погляд зсередини на затяжну війну
Війна
Російський новобранець на фронті живе 20 хвилин
Війна
росія на межі великої війни: геополітичні ризики та стратегічний глухий кут
Війна
Бомби путіна перетворюють українське місто-фортецю на руїни – Bloomberg
Війна
«Стане символом падіння»: Крим веде путіна до поразки у війні
Війна