Created with Sketch.

Окупанти наводять понтонну переправу на Херсонщині

26.07.2022, 09:23
Фото: Telegram

Інженерні підрозділи російських окупаційно-терористичних сил почали споруджувати плавучий міст між берегами річки Інгулець.

Відповідний ролик із зони проведення бойових дій оприлюднив воєнно-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко у Telegram.

Як вдалося з'ясувати, росіяни нашвидкуруч наводять понтонну переправу паралельно пошкодженому від прицільних артилерійських ударів Дар'ївському мосту.

«Тим часом, передчуваючи недобре, непрохані окупанти почали швидко покращувати свої логістичні артерії на Півдні. І на що вони розраховують? Адже Збройні Сили України вже показали, як потрапляють буквально у монетку, що ствольною, що реактивною артмлерією. Ну, хай будують свою понтонну переправу, суїцидники... ХайMARS уже заряджають!», – прокоментував ситуацію Олександр Коваленко.

Фактично, командування терористичного контингенту РФ стало нарешті розуміти своє невигідне становище на Півдні, тому оперативно лаштує шпарини у дірявому фронті.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ЗСУ пошкодили всі підконтрольні росіянам мости, які ведуть до тимчасового окупованого Херсона.

Читайте також
Окупанти наступали поблизу чотирьох населених пунктів на Донеччині – карти ISW
Війна
На фронті минулої доби було зафіксовано 113 бойових зіткнень
Війна
Росіяни просунулися поблизу Торецька, Покровська та Великої Новосілки – карти ISW
Війна
Завдяки Курській операції Україна здатна висувати РФ свої умови
Війна
Бої за Торецьк
Війна
ЗСУ просунулися у Курській області – карти ISW
Війна