Оборудка на 69 мільйонів: експосадовця «Кіровгеології» підозрюють у незаконному видобутку габро.
Понад 69 млн грн збитків: експосадовцю «Кіровгеології» оголосили підозру через незаконний видобуток габро.
Слідство встановило, що у 2021–2022 роках посадовець організував незаконний промисловий видобуток габро на Бистріївському родовищі з використанням техніки державного підприємства. Вартість нелегально видобутої сировини перевищила 47 млн грн. Крім того, виявлено ще один епізод — заниження вартості продукції та її продаж за цінами нижчими за ринкові, що завдало додаткових збитків понад 22 млн грн.
Загальна сума шкоди державному підприємству перевищила 69 млн грн.