Created with Sketch.

Підсумки тижня з Геннадієм Сікаловим (01.01.2022-08.01.2022)

08.01.2022, 18:55

Окупація Казахстану Росією та бенефіс Мамая в Полтавській міськраді

Цього разу розглянуті наступні питання:

1. У Полтаві на позачерговій сесії міської ради не розглянули жодного питання.

4 січня у Полтавській міськраді мала б відбутися дванадцята позачергова сесія. Однак, із 42 депутатів зареєструвалися лише 16.

На засідання не прийшли депутати «Рідного міста», «Слуги народу» та «Свободи».

На сесії планували скасувати вето міського голови на виключення старост об’єднаних територіальних громад зі складу виконкому, проте через відсутність кворуму позачергова 12 сесія Полтавської міської ради не відбулася.

2. Ситуація у Казахстані.

У Казахстані з 1 січня тривають протести. Формальним приводом стало збільшення цін на газ, влада країни частково пішла на поступки, та згодом ситуація змінилась.

У ніч проти 5 січня протести переросли в сутички мітингарів і поліції, протягом дня в країні частково був відсутній інтернет і зв'язок.

У ніч проти 6 січня Президент Токаєв оголосив, що звернувся до голів держав ОДКБ (Організація Договору колективної безпеки) надати допомогу Казахстану в подоланні цієї терористичної загрози".

6 січня ОДКБ під контролем Росії направила колективні військові сили до Казахстану для придушення протестів.

Фактично розпочалася окупація Казахстану Росією.

Подробиці в сюжеті

Читайте також
Волонтер готує запасний аеродром в Америці?
Опінії
Зеленському заборонять виїзд за кордон
Війна
Тінь Григоришина над «Українською правдою»
Опінії
Львів’янин Остап Дроздов заявив, що Україну нема за що любити, що українці не зобов’язані її любити
Опінії
В Ісландії покращилося життя після запровадження чотириденного робочого тижня
Політика
Чергові «покращення» від «Слуг неукраїнського народу»
Політика