Created with Sketch.

По 250 грн із класу – скільки полтавським батькам коштував «Потяг Єднання»

20.03.2017, 09:44

Мати одного з учнів Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 на умовах анонімності повідомила видання, що до приїзду «Потяга Єднання» дирекція закладу зібрала по 250 грн із кожного класу. Про це батькам повідомили голови батьківських комітетів пост-фактум на зборах.

За словами голів, вказівка збирати гроші нібито надійшла від директора закладу. Батьки припускають, що імовірно замовником збору коштів є Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

16 березня у Полтаву прибули понад 260 осіб із різних куточків України у рамках всеукраїнської акції «Потяга Єднання України «Труханівська Січ». Серед них – волонтери, військові капелани і учасники війи, а також студенти з усіх регіонів України. Вони пробули у Полтаві цілий день для обміну  досвiдом та спілкуванням iз молоддю області.

Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності.

Читайте також
Недоруйнований Полтавський краєзнавчий музей доруйнують
Полтава
Або розумні прийдуть до влади, або ямщики доб’ють Полтаву
Полтава
Криваві бариги з Полтавської міської ради збагачуються на війні
Полтава
ЄС звільнив Польщу від обов'язку приймати мігрантів
Полтава
Полтавська міська рада найняла охоронців підземних переходів
Полтава
Полтавська міська рада отримала низьку оцінку відкритості
Полтава