Created with Sketch.

«Подаруйте наркоманам календар»

16.02.2022, 16:30
Фото: © Aleksey Zimin

Найлегітимніше звернення громадян з приводу штампування державних свят зеленою цвіллю.

Сьогодні, вранці 16 лютого, прошкуючи до роботи, спостерігали за хлопцями у комунальних одностроях, котрі вставляли синьо-жовті прапорці у металеві конструкції вздовж Каштанової алеї. Про щось бубоніли між собою. Ми навіть знаємо про що.

Певно, коментували ранковий ультрапафосний спіч очільників Верховної Ради України Руслана Стефанчука і Олександра Корнієнка з нагоди встановлення нового всенародного свята – Дня єднання. Ми цих обох теж почули.

Патетичні фрази, вишукані слова, пропікаючі до кісток епітети й вітіюваті метафори дворецьких аж скапували любов'ю до рідного народу, готовністю огрядні животи свої покласти на олтар суверенності своїх хуторів, економічного процвітання на окремо взятій житловій площі і доступу перших, других і третіх ледь до скумбрії по вісім. Декілька разів у контексті злипання був згаданий першовідкривач усього на світі включно з колесом, паровим двигуном і вакциною Пфайзер.

Поспішали до верстата, то й не почули ще одного «полум'яного діджея». Немає сумніву що фігляр на прізвисько Браун теж зморозив свої п'ять копійок про особливу роль блазня у єднанні ашкеназі з автохтонним козацтвом.

І глибше розуміємо свого Леоніда Талалая, який теж, бідолаха, трохи раніше бідкався з приводу «світського бомонду з бандюг і повій»:

…Ох, як холодно, Господи, холодно, холодно, ти накрий мене снігом, морозом зігрій…

Якщо бункерному щуру захочеться одним махом компенсувати втрати від проваленого бліц-крігу 16 лютого, йому не треба нічого вигадувати – за нього попрацювала нікчеми з команди найЗеленішого.

Наш «патріот», після того, як увесь світовий бомонд витер об нього ноги у процесі умиротворення Мюнхена-38 Москви-22, вигадав ще один привід доточити величі до своєї клоунячої парсуни – оголосив свій День соборності 2.0, через два тижні після справжнього. Ні страму, ні совісті.

Годі шукати приклади переконливішої девальвації інституцій держави.

Народився у селі на Сумській Слобожанщині, наразі – полтавець, вчитель історії і тоді ще суспільствознавства, профспілковий чиновник, активіст і фрондер інформаційного простору, пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Читайте також
Ростов не гумовий, доморощений Зе-узурпатор має пам'ятати про це
Опінії
Підлеглий Єрмака на чолі МЗС вислужується перед поляками
Політика
«Зелений» комсомол реалізує «План перемоги» нашими трупами
Опінії
Трамп не хоче перемоги України
Політика
Апофеоз невдячності від Голоборотька
Опінії
Як черві...
Опінії