Created with Sketch.

Поліція провела 39 обшуків у працівників ТЦК та ВЛК на Харківщині

27.12.2024, 17:29

Фігуранти справи вносили завідомо неправдиві дані в документи – в результаті військовозобов'язаних визнавали непридатними.

На Харківщині поліціянти провели 39 обшуків у працівників районних ТЦК та ВЛК, які організували схему сприяння ухилення від мобілізації.

Про це повідомив начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов у Facebook

За даними слідства, фігуранти зловживали владою, діяли разом протягом тривалого часу та встигли виключити з військового обліку людей, які не мали на це законних підстав. Службовці вносили завідомо неправдиві дані в документи – в результаті військовозобов'язаних визнавали непридатними або ж обмежено придатними.

Крім того, ця ж група сприяла переправленню чоловіків через кордон, зазначають у поліції. Також проводили махінації із заробітною платою – її отримували люди, які не проходили службу. За гроші «вирішували  питання» про мобілізацію транспорту, який мав би їхати на передову, додає Болвінов.

Вказано, що правоохоронці викрили цю схему, провели обшуки у всіх фігурантів, вилучили гроші та майно, військово-облікові та медичні  документи.

На вилучене майно накладено арешти

Читайте також
Від фіктивних відряджень до п’яного водіння: новий скандал навколо Юшка
Кримінал
В Україні через систему PayChain Fund для банків легалізували 2,56 млрд гривень
Кримінал
Трьох посадовців ТЦК підозрюють у фіктивній мобілізації 276 людей
Війна
Ексміністру Омеляну оголосили підозру в ухиленні від виконня обов'язків військовослужбовця
Війна
Працівника СБУ затримали на хабарі у $34 тисячі
Кримінал
$30 тисяч за дозвіл на надра: у Луцьку викрили корупційну схему в міськраді
Кримінал