Created with Sketch.

Полтавці відновили графіті-меморіал Героям Небесної Сотні

19.06.2017, 12:28

Полтавські активісти розпочали реставрацію меморіалу загиблим на Майдані, що біля стадіону «Ворскла» та аграрної академії.

Самі активісти говорять, що їм за честь відновлювати подібні меморіали.

Цей меморіал відкрили влітку 2014 року. Графіті протягується майже на 50 метрів. Також на меморіалі є щит з Майдану. Автором ідеї став художник Дмитро Білокінь, якому активно допомогли ультрас «Ворскли».

Віктор Карпенко


Читайте також
Китай обігнав США у рейтингу суперкомп’ютерів, — Reuters
Полтава
У Вірменії за день до виборів заарештували шістьох кандидатів від проросійської опозиції
Полтава
Служки сіоністів вимагають повернути українців
Полтава
З будівлі ратуші польського Любліна зняли прапор України
Полтава
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Не дайте вбити «Ворсклу». Бо це вже не про футбол - це про Полтаву
Полтава