Created with Sketch.

Полтавка пропонує встановити у місті автомати по прийому пластикових пляшок

29.09.2019, 11:06

Полтавка Ліна Решетник пропонує встановити у місті спеціальні автомати, які за винагороду прийматимуть пластикові пляшки.

Відповідна петиція оприлюднена на сайті Полтавської міської ради.

«Закордоном зростає популярність фандоматів – спеціальних автоматів по прийому ПЕТ-пляшок. Принцип прийому роботи автоматів полягає у прийомі пластикових пляшок різного розміру для подальшої їх переробки. Натомість, людина отримує винагороду у вигляді знижки на майбутню покупку у супермаркеті», – пояснює свою пропозицію Решетник.

Фандомат працює таким чином:

1.Отримує тару через приймальне кругле вікно.

2.Сканує обсяг, вагу і матеріал тари.

3.Відправляє в мішок зберігання.

4.Видає відповідну суму грошей.

«У столиці Литви Вільнюсі така система працює у певних супермаркетах. Я здала 8 пластикових пляшок в такий автомат й отримала чек на 0.80 євро. Його можна віддати на касі при покупці й отримати відповідну знижку», – поділилася власним досвідом користування фандоматом авторка петиції.

Станом на 29 вересня петиція встигла набрати близько 40% необхідних голосів.

Читайте також
Податкова знижка: перелік витрат, які можна компенсувати
Полтава
«Останній Бастіон» вітає українських учителів із професійним святом
Полтава
Кременчук — місто легенд
Полтава
Іронія долі по щербанівськи
Полтава
Полтавська міська рада і виконавча служба проти військового та його родини
Полтава
Велика Британія зняла санкції з дочки російського мільярдера Євтушенкова
Полтава