Created with Sketch.

Полтавщина зекономила 10 мільйонів на чиновниках

17.11.2014, 13:40

Заради економії чиновникам урізали додаткові виплати, декому довелося лишитися посади.

Від початку АТО Полтавська область зекономила на утримані чиновників близько 10 мільйонів гривень порівняно з планом витрат який був на початку року.

Про це відзвітував аналітичний відділ ОДА, передає Телеграфъ.

Економія досягнута рахунком скорочення чиновників в обласній і районних держадміністраціях. Було скорочено 203 посади, це 7 процентів від загальної кількості чиновників апаратів управління цих відомств.

Крім цього зберегти бюджетні кошти дозволила призупинення виплати премій головам райдержадміністрацій та очільнику обласної адміністрації, а також надбавок. Їх не виплачуватимуть і до закінчення АТО.

Ще чверть мільйона гривень Полтавщина зекономила на автівках чиновників, скоротивши автопарк у користування з 131 машини до 101.


Читайте також
Китай обігнав США у рейтингу суперкомп’ютерів, — Reuters
Полтава
У Вірменії за день до виборів заарештували шістьох кандидатів від проросійської опозиції
Полтава
Служки сіоністів вимагають повернути українців
Полтава
З будівлі ратуші польського Любліна зняли прапор України
Полтава
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Не дайте вбити «Ворсклу». Бо це вже не про футбол - це про Полтаву
Полтава